Dubové drevo v záhrade je skvelou náhradou za často používané betónové prvky, ktoré nielenže pôsobia tvrdo, ale často aj umelo. Alternatívou sú preto prvky z dubového dreva, ktoré sú autentické a dlhoveké. 

Ponúkame Vám masívne, dubové vegetačné nádoby, vhodné do exteriéru ako doplnok terasy a záhrady. Nádoby sú vyrobené z kvalitného, tvrdého, dubového dreva, vďaka čomu je zaručená ich dlhovekosť a prirodzený vzhľad. 

K pohode na záhrade neodmysliteľne patrí záhradné sedenie. Záhradný set Jubélia Vám poskytne nielen pohodlie, ale aj príjemný estetický zážitok z jemného a citlivého spracovania tejto záhradnej zostavy.

Zeolit je prírodná minerálna látka, ktorá má v záhradnej tvorbe výnimočnú funkciu. Používa sa ako zložka do filtračných systémov bazénov, jazierok a iných vodných plôch. Často sa pridáva ako prímes  do substrátov určených na výsadbu rastlín, vďaka čomu zlepšuje vlastnosti pôdy a pomáha rastlinám efektívnejšie hospodáriť s vodou.

Vyvýšené záhony sú obľúbeným prvkom v záhradnej tvorbe, slúžia ako zaujímavý, estetický doplnok pri terase, bazéne, plote ... alebo sú skvelou možnosťou ako si pohodlne niečo dopestovať na vlastnej záhrade, pričom ju samotnú zatraktívnia. 

Borovicová kôra sa využíva v záhradnej tvorbe predovšetkým na mulčovanie záhonov s okrasnou, prípadne úžitkovou výsadbou. Bráni prerastaniu nežiadúcich, klíčiacich rastlín. Pôsobí dekoratívne, prispieva k zadržiavaniu vody v pôde a chráni vegetáciu pred zamŕzaním.